نتایج جستجو برای عبارت :

حج ابراهیمی عرصه نمایش عظمت امت اسلامی است

بیانیه گام دوم، یک ترسیم کلی از گذشته و حال و آینده انقلاب است. 4نقطه اصلی در بیانیه: «عظمت حادثه انقلاب و ماندگاری آن»، «عظمت راه طی شده و کارکرد انقلاب تا امروز»، «چشم انداز پیش روی انقلاب» و «عظمت نقش نیروی جوان متعهد» است/ ما یک حرکت عمومی لازم داریم برای رسیدن به چشم انداز. این حرکت طبعاً با محوریت جوان متعهد انجام میشود. جوان هم لزوماً 22 و 25 ساله نیست. 35ساله و 40ساله ها هم جوانند و میتوانند در نظام مدیریت کشور، تحول عظیم ایجاد کنند.

عظمت مادری 

حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی: روز ولادت فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) را روز زن و روز مادر نام‌گذاری کرده‌اند؛ میشد گفت روز رهبر یا روز والاترین انسان، اشکالی نداشت؛ امّا امروز نیاز جامعه‌ی ما به این است که بداند مادری یعنی چه؟ زنِ خانه بودن و کدبانو بودن یعنی چه؟ فاطمه‌ی زهرا با آن مقام و عظمت، یک خانم خانه‌دار است؛ یکی از شئون همین عظمت عبارت است از همسر بودن یا مادر بودن و خانه‌داری کردن. ۹۵/۱۲/۲۹
رهبر انقلاب: امروز نیاز جامعه‌ی ما به این است که بداند مادری، زنِ خانه بودن، کدبانو بودن یعنی چه؟ فاطمه‌ی زهرا با آن رتبه و مقام و عظمت، یک خانم خانه دار است؛ این تحقیر او نیست؛مگر این عظمت را می شود کوچک شمرد؟ یکی از شئون و یکی از مشاغل همین عظمت عبارت است از همسر بودن یا مادر بودن و خانه‌داری کردن؛ با این چشم به این مفاهیم نگاه کنیم. ۱۳۹۵/۱۲/۲۹
" از راه های پایداری و عمیق شدن محبت این است که محبت، خودخواهانه نباشد..
شاید جنبۀ شعاری داشته باشد. اما ..
اگر دو نفر، هر دو عاشق و دلدادۀ یک ذات با عظمت باشند، به نحوی که آن عظمت دلِ این دو را برده باشد و خودخواهی را از این دو گرفته باشد، در این صورت آن دو به همدیگر علاقه ای پایدار و ماندگار و عمیق پیدا خواهند کرد."
..
پ.ن: به روزگار که هیچش وفا میسر نیست..
شخصیت عظیم رهبر کبیر انقلاب حقا و انصافا پس از پیغمبران خدا و اولیاء معصومین، با هیچ شخصیت دیگری قابل مقایسه نبود، ودیعه خدا در دست ما و حجت خدا بر ما و نشانه عظمت الهی بود، وقتی انسان او را می دید، عظمت بزرگان دین را باور می کرد، عظمت پیغمبر (ص) و عظمت امیرالمؤمنین و عظمت سیدالشهداء و عظمت امام صادق علیهم السلام و بقیه اولیاء را انسان نمی تواند درست تصور کند، ذهن ما کوچکتر از آن است که بتوانیم عظمت شخصیت آن بزرگ مردان را حتی در ذهن مان بگنجان
هیچ نمی‌دانم چگونه این عظمت پیش رو پیموده خواهد شد.
چگونه می‌توان در برابر فروتنی سر کشید،مگر آنکه بسیار دریده بود.چگونه می‌توان به آفتاب پشت کرد،مگر آنکه بسیار تاریک بود.
بسیارتاریکی فرو خواهد ریخت،و بسیارروشنی بر خواهد خاست.
هیچ نمی‌دانماین عظمت پیش روچگونه پیموده خواهد شد.
حلمی | هنر و معنویت
در همه عرصه ها، به خصوص عرصه فرهنگی باید به سمت قوی شدن پیش برویم.
اساسا یکی از مهم ترین مولفه های قوی شدن در همه عرصه ها به خصوص عرصه فرهنگی که زیربنای سایر عرصه ها و حرکت های جامعه است؛ مستقل بودن و داشتن یک هویت فرهنگی مستقل است. برای این مسئله باید آگاهی و پیوندهای ما با مولفه های تشکیل دهنده فرهنگ مان مثل تاریخ گذشته، دین، نحوه مناسبات و روابط اجتماعی، دین و........روز به روز بیشتر شود.
بدیهی است که هرچه این پیوند و ارتباط محکم تر و منسجم تر ش
برشت به کسانی که 'ماهاگونی' را اُپرا نمی‌دانند می‌گوید :
"ماهاگونی اُپرا است و چیزی جز اُپرا نیست ؛ تنها ارزشیابی این اُپرا با معیارهای اُپرای واگنری و موازین اُپراهای زوال‌یافته‌ی اشرافی ناممکن است ."
عظمت و انحطاط شهر ماهاگونی اُپرایی است در بیست تابلو که از شهری افسانه‌ای حکایت می‌کند . این شهر را گروهی از پااندازان و دامگستران در ساحل طلاخیز ماهاگونی بنیان می‌گذارند . انگیزه‌ی بنیان نهادن این شهر می‌خوارگی ، شکم‌بارگی ، عیش‌ و نو

وسعت جهان، عظمت خداى بى کران
اگر با سرعت نور حرکت کنیم...( سرعت نور در هر ثانیه سیصد هزار کیلومتر است . )۱ ثانیه بعد به ماه می‌رسیم ؛ ۸ دقیقه و ۳۰ ثانیه بعد به خورشید می‌رسیم؛ ۲۰۰۰ سال زمان لازم است تا از کهکشان راه شیری خارج شویم ؛
و ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار سال طول می‌کشد تا به «آندرومیدا» ، نزدیک ترین کهکشان مارپیچی به راه شیری برسیم !!آیا ما در این عالم تنها هستیم ؟؟؟( ألم یعلم بأن الله یرى_آیا انسان نمى داند که خدا مى بیند) 
در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از شهیدان و ایثارگران: یاد نام شهیدان مایه ی سربلندی ملّت و نشانه ی راه به سوی پیروزی است. فداکاری شجاعانه ی آنان است که عظمت ملّتها و عمق مبانی فرهنگی و تمدّنی آنان را به اثبات میرساند. همه وظیفه داریم نامهای نورانی شهیدان را تکریم کنیم و عظمت جایگاه آنان را در یادها ماندگار سازیم. افتخاری است برای کوی ها و برزن ها که نام شهید و عنوان شهادت بر فراز آنها بدرخشد؛ این موهبت هم اکنون در سراسر کشور وجو
هر ملت و جامعه ای برای حفظ امنیت خود و مصون بودن افراد جامعه در برابر شمنان و بدخواهان، نیاز به داشتن نیروهای متعهد و متخصص و توانمند دارد که در مواقع حساس و بحرانی به انجام وظیفه خود افدام کنند و اسیر ملاحظات بی مورد و غیرضرور نشوند.
جامعه ای که قادر به حفظ امنیت خود نباشد، مردم آن روی آرامش را نخواهند دید و فعالیت ها و اقدامات آن به ثمر نمی رسد و توسط گروه های تبهکار و دشمنان نابود می گردد.امنیت عرصه های متفاوتی دارد و بسته به ابعاد زندگی اج
به گزارش فرهنگ سدید، انقلاب اسلامی ایران در حالی به چهلمین سالگرد پیروزی خود رسیده است که دستاورد‌ها و پیشرفت‌های آن در عرصه داخلی و بین‌المللی نمایان است. امروز انقلاب اسلامی ایران علیرغم هجمه همه‌جانبه استکبار جهانی و تحریم‌های ناجوانمردانه، در اعماق قلوب مردم آزادی‌خواه جهان جای گرفته و هرروز بر پیشرفت و عظمت آن افزوده می‌شود بنابراین پیشرفت  ایران اسلامی در طول این چهار دهه  بر کسی پوشیده نیست و بیان این دستاورد‌ها نیز در سطح
رهبر انقلاب در دیدار جمعی از پاسداران (۱۳۹۸/۰۱/۱۹) علت دشمنی‌‌های آمریکا با سپاه را پیش‌قدمی این نهاد در همه عرصه‌های مقابله با دشمن دانستند.برهمین اساس، بخش دفاع مقدس نوجوان خامنه‌ای اطلاع‌نگاشت «سپاه پیش‌قدم در همه عرصه‌ها» را منتشر می‌کند.

سلام بر ماه با عظمت خداوند، ماه #رجب

همان ماهی که از مهتابِ نهر برتر از شیر و عسل #بهشت، سرچشمه می گیرد

این ماه شروع شکوفه زدن درخت ایمان برای مؤمنان است تا آنکه در #شعبان به باغ گل مغفرت بنشیند و در ماه مبارک #رمضان، میوه شیرین بهترین مقدرات الهی را ثمر دهد

ان شاءالله آغاز سراسر خیر و برکت این ماه با عظمت، شروع شیرینی برای فصل #بندگی خداوند باشد تا با جانی سرشار از شهد و شکر ایمان و استغفار به سفره پُربرکت ماه مبارک رمضان برسیم

❤️ طل
وقتی از اسلامی کردن عرصه ای مثل کسب و کار صحبت می کنیم، همانطور که نگاه تنها به آن عرصه و عدم نگاه به عرصه های دیگر مانند فرهنگ و رسانه، ساده انگارانه است چندین برابر آن وقتی است که نگاه تمدنی به عرصه کسب و کار نداشته باشیم چرا که کسب و کار اسلامی مطلوب و طراز انقلاب اسلامی، یکی از میوه های درخت دولت اسلامی در زمین تمدن اسلامی است. می دانیم برای ایجاد یک تمدن اسلامی می‌بایست از پنج گام عبور کرد؛ و هم اکنون از دو گام ابتدایی، یعنی انقلاب اسلامی
• انقلاب‌ اسلامی‌ ملت‌ ایران‌، حادثه‌ بسیار بزرگی‌ است‌ که‌ ابعاد عظمت‌ آن‌ هنوز به‌ روشنی‌ تبیین‌ نشده‌ است‌. این‌ انقلاب‌ بر خلاف‌ سنت‌ حوادث‌ انقلابی‌ جهان‌، به‌ هیچ‌ قدرت‌ مادی‌ متکی‌ نبوده‌ است‌ و با وجود تمامی‌ تنش‌هایی‌ که‌ میان‌ نظام‌ اسلامی‌ و قدرت‌های‌ استکباری‌ بروز کرد، انقلاب اسلامی‌ ایران‌، این‌ ظرفیت‌ را داشته‌ است‌ که‌ نظام‌، دولتمردان‌، مسئولان‌، ارتش‌، سپاه‌ و مجموعه‌ نیروهای‌ مسلح‌ را
عَنْ جَابِر [بْنِ یَزِیدَ الْجُعْفِیِ] عَنْ أَبِی عَبْدِ اللّهِ  قَالَ: قُلْتُ: لِمَ سُمِّیَتْ فاطمةُ الزَّهْرَاءُ، زهراءَ؟ فقَالَ: «لِأَنَّ اللَّهَ عَزَّ و جَلَّ خَلَقَهَا مِنْ‏ نُورِ عَظَمَتِهِ فَلَمَّا أَشْرَقَتْ أَضَاءَتِ السَّمَاوَاتُ وَ الْأَرْضُ بِنُورِهَا…‏»

ترجمه:
ااز جابر بن یزید جعفی، از امام صادق روایت شده که گفت: پرسیدم چرا حضرت فاطمۀ زهرا، «زهراء» نامیده شدند؟ حضرت فرمود: برای این که خداى تعالى او را از نور عظمت خود
فهم قرآن از نگاه امام خمینی
 مقدمه: اهمیت قرآن
امام خمینی یکی از عارفان فرهیخته ای است که در سایه معارف قرآن و عمل به آنها به مقامات والایی رسیده و شعله عشق به حق و جذبه معارف قرآنی در سراسر وجود او فراگیر شده بود. امام قرآن را نازله غیبی و مظهر رحمت الهی می دانند که جامع تمامی کمالات و صورت اسم اعظم و منتهای انسان کامل است.1
ایشان قرآن را کتاب الهی و یک سفره گسترده ای معرفی می کند که همه اشخاص به قدر سعه وجودی خود و ظرفیتی که دارند از آن استفاده
عظمت پروردگار , انسان را به رکوع و کرنش وا می دارد , و خدایی او , بنده را به تواضع وا می دارد . 
رکوع خم شدن در برابر عظمت او اظهار  بندگی و اطاعت است 
گردن را می کشیم , یعنی اماده ایم که سر در راهت بدهیم . 
خم می شویم یعنی کبریای تو مارا به تعظیم وا می دارد و در برابر بزرگی و بی همتایی تو الف قامتمان دال می شود و سرو قامتمان می شکند . 

در تمام زندگیم
از ازل
تا الان
من عاشق و شیفته دو نفر شدم
توی کل عرصه رسانه و مدیا و موسیقی و هرچی
کامبیز حسینی وقتی بالای 37 سال بود
مکابیز وقتی بالای 40 سال بود.
به جز این دونفر من هرگز و هرگز به هیچ کسی علاقه نداشتم چه ایرانی چه خارجی.
جفت اینها هم بدبختی رنگ پوستشون خیلی روشنه و حس جنسی نداشتم بهشون. 
تامام.
میدان نقش جهان
میدان نقش دنیا عرصه بزرگ مستطیل شکلی در شهر اصفهان کشور ایران است که به‌ وسیلهٔ بناهایی از دورهٔ صفوی محصور شده‌ است . عرصه نقش دنیا به حالت امروزین در زمان سلطنت سلطان عباس صفوی پایه‌گذاری شده است . بناهای تاریخی جان دار در عرصه نقش عالم مشتمل بر کاخ خوب قاپو , مسجد امام , مسجد روضه خوان لطف الله و سردر قیصریه است . علاوه بر این بناها دویست حجره دو طبقه پیرامون عرصه واقع شده است که عموماً مقام عرضهٔ صنع
یک آیه از سوره نمل با صدای استاد مصطفی اسماعیل که بخشی از تلاوت نمل-تین هست که در سال 1961 در لبنان اجرا کرده.
أَلَّا یَسْجُدُوا لِلَّهِ الَّذِی یُخْرِجُ الْخَبْءَ فِی السَّمَاوَاتِ
وَالْأَرْضِ وَیَعْلَمُ مَا تُخْفُونَ وَمَا تُعْلِنُونَ(25) اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِیمِ (26)تا خدای را که (نور او) در آسمان و زمین هر پنهان (در ظلمت عدم) را به عرصه ظهور
آورد و بر نهان و آشکار شما آگاه است پرستش نکنند.//در صورتی که خدای
منظور از سند عرصه و اعیان ملک ؟
منظور از عرصه زمین و جایگاهی است که بر روی آن ساختمان بنا شده است و منظور از اعیان
ساختمان و بنایی می باشد که بر روی یک زمین و یا همان عرصه بیان شده و با
توجه به سند ملک و یا مقررات و ضوابط محلی آن دارای کاربرد های مسکونی،
اداری، تجاری و … می باشد.

اولین نکته این است که باید حتما در هنگام خرید املاک به نوع آن زمین یا
آپارتمان که در گواهی و پایان کار آن ثبت شده توجه ویژه داشت.
چرا که در ملکی که کاربری مسکونی دارد ن

مبحث اول: نقش بسیج در تقویت ساخت درونی کشور

مقام معظم رهبری در مجموعه بیانات اخیر شان، از مقوله تقویت ساخت درونی نظام به عنوان " راه حل مشکلات کشور"، " لازمه موفقیت دیپلماسی"، " عامل افزایش اقتدار بین المللی نظام" و ... یادکردند. بنابراین از دیدگاه ایشان پایه اصلی حرکت کشور به سوی وضع مطلوب و توفیق در حل مشکلات بر انسجام و استحکام درونی و تمرکز انرژی در داخل کشور بنا نهاده شده است. در این راستا معظم له در جمع بسیجیان با اشاره بر نقش بسیج
دانلود آهنگ زانیار خسروی یکی از پرطرفدارترین عرصه های موسیقی، عرصه موسیقی پاپ است. در این عرصه خوانندگان زیادی پا به میدان گذاشته اند و برخی از آنها با موفقیت های چشمگیری هم همراه بوده اند. از جمله زانیار خسروی را می توان در این زمینه نام برد. زانیار خسروی برادر دانلود آهنگ سیروان خسروی است که هم خواننده و هم آهنگساز، ترانه سرا، تنظیم کننده و بازیگر است. دانلود آهنگ زانیار خسروی در این مقاله از پارسی نو سعی کرده ایم تا بیوگرافی کامل زانیار خ
بسم الله الرحمن الرحیم 
الحمدلله رب العالمین 
الحمدلله برادرانی دارم که با احسان به دیگران زیبایی می‌آفرینند و حمد انسان ها را برمی‌انگیزند... 

الحمدلله برادرانی دارم که در هر عرصه‌ای برای خدا و تنها به استعانت از او قدم می‌گذارند و عَلم عبودیت خدا را به دست می‌گیرند... 

الحمدلله برادرانی دارم که به صراط مستقیم هدایت شده‌اند و در این صراط ایستاده اند و چیزی جز زیبایی نمی‌بینند... 

تقدیم به برادرانی که در عرصه مبارزه با ویروس منحوس
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایسنا، سرهنگ علی عباس نژاد با رمز به اینکه در ایام تعطیلات ورودی های بیشه و پارک های جنگلی با مشارکت پلیس و سایر نیروهای امدادی بسته شده بود، اظهار کرد: از این رو خوشبختانه تردد و تفریح درون جنگل ها با کاهش بسیاری نسبت به سال های قبل مواجه بود. حاکم یگان حفاظت سازمان جنگل ها با اشعار اینکه ۹۰ تا ۹۵ درصد آتش سوزی های جنگلی سبب انسانی دارد، تصریح کرد: نوروز امسال به دلیل کاهش ورود گردشگران به عرصه های طبیعی
اهمیت تربیت فرزند بر اساس دین اسلام 
رسول خدا (ص) می فرمودند: «قرآن روز قیامت مرد رنگ پریده ای را می آورد و به پروردگارش می گوید: این شخص، کسی است که من روزش را با تشنگی و شبش را به بیداری گرفته بودم و طمع او را به رحمت تو قوی تر کرده بودم و آروزهایش را به مغفرت تو گسترده بودم، پس بر اساس گمان من درباره اش عمل کن، خدا می فرماید: مُلک را به دست راستش و جاودانگی را به دست چپش دهید... پدر و مادرش را زیوری دهید که تمام دنیا با آنچه در آن است به ارزش آن نبا
آینه چشمانت مرا مسخ خودش ساخت

من در آنها چیزی را دیدم که وصف ناشدنی بود

من خودی را دید چون تو و توی را دیدم چون من

من که بودم گه مسخ در آینه چشمانت به نظاره نشستم

و در آنها خدایی را دیدم که مرا مهربانانه دوست میداشت

من خدایی را دیدم که سرای زیبایهایی بی پایان بود

من در آنجا ندای را شنیدم که نا گفتنیست

من در آنجا بودم و خودی را دیدم

آری آن من بودم

منی که بی نهایتها را به نظاره نشسته بودم

بی نهایت عظمت

بی نهایت شکو

بی نهایت بزرگ
عطرغدیرآمده، عید امامت بُوَد
عرض ادب برولی ،غرق فتاوا غدیر
شیعه زجان شادمان روز ولایت عزیز
شاخه طوبا غدیر،مبدأ و مأوا غدیر
خصلت والای حق بخشش بی منّت است
داده به دنیا نشان،روح عطایا غدیر
هست یقین ریشۀمحض به تصمیم حق
آورد اقرار را ،همره احصا غدیر
اصل و اساس خردازسرِاحسان وخیر
مانده به ما ازغدیر،مامن جان‌ها  غدیر
حق همه ازحق بود،نیکی مطلق بود
مظهر حق مرتضی، عرصه ایفا غدیر
حضرت مولای ما،در پی فرصت نبود
امر شد از ذات حق،امر ز بالا غدیر
زاویه
بالاترین مرتبه اخلاص
بالاترین مرتبه اخلاص، آن است که هرگاه شخص عملی را انجام می دهد، به کمترین اجر در دو عالم چشم نداشته باشد و نظر او فقط رضای حق تعالی باشد و به جز او، مقصود و مطلوبی نداشته باشد. این مرتبه از اخلاص، اخلاص صدیقین است و به این مرحله نمی رسد، مگر کسانی که در دریای عظمت الهی غرق گشته اند و واله و جیران محبت اویند.
گدای کوی تو از هشت خلد مستغنی است اسیر قید تو از هر دو عالم آزاد است
حافظ
رسیدن به این مرتبه از اخلاص فراهم نیست، مگر ا
زنان در عرصه مدیریت 9 ص
نام فایل : زنان در عرصه مدیریت 9 ص فرمت : .doc تعداد صفحه/اسلاید : 13 حجم : 4 مگابایت زنان در عرصه مدیریتچکیدهدر این مقاله به اشتغال زنان به عنوان مدیر در کشور پرداخته شده است. برخی اطلاعات آماری در این زمینه ارائه می zwnj;شود و دو پرسش در خصوص اشتغال زنان در عرصه مدیریت مطرح ...
دریافت فایل
زانیار خسروی در عرصه مدلینگ علاوه بر فعالیت در عرصه های مختلف موسیقی مانند خوانندگی، آهنگسازی و..  بنا به خصوصیات ظاهری و بنا به شهرت اش در بین مردم و به خصوص در بین قشر جوان، در زمینه های دیگر هم فعال است. دانلود آهنگ زانیار خسروی از جمله او بعنوان مدل تبلیغاتی با شرکت های مشهور همکاری دارد. مثلا او با شرکت سان استار در عرصه مدلینگ همکاری می کند. درآمد زانیار خسروی وقتی از زانیار پرسیده شده که وضعیت مالی در عرصه موسیقی چگونه است؟ وی پاسخ داد
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس چندی پیش در مراسم اعطای سند تک برگی عرصه و اعیان مسکن مهر از فروش ۳۵۰ میلیارد تومان عرصه مسکن مهر خبر داده بود.
مهدی هدایت، مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در حالی چندی پیش از فروش ۳۵۰ میلیارد تومان عرصه مسکن مهر سخن گفته بود که وزیر اسبق راه به تازگی اظهار داشته است که در پردیس روزانه ۴ میلیارد تومان از فروش عرصه مسکن مهر درآمد ایجاد می‌شود.
به گزارش مجله دلتا اخیرا مهدی هدایت با اشاره به این‌که تاکنو
10 اختراع برتر جهانی در عرصه نانوفناوری نانو، نانو فناوری یا نانو تکنولوژی؛ رشته‌ای از دانش کاربردی و فناوری است که جستارهای گسترده‌ای را
پوشش می‌دهد. موضوع اصلی آن نیز مهار ماده یا دستگاه‌های در ابعاد کمتر از یک میکرومتر، معمولاً حدود یک تا ۱۰۰
نانومتر است.
ادامه مطلب
من که ملول گشتمی از نفس فرشتگان
قال و مقال عالمی می‌کشم از برای تو

واقعا یه آدم باید خیلی دقیق، ریزبین و ایده‌آل‌گرا باشه که بتونه توو یک بیت، این همه فضاسازی کنه. حقیقتا هر کی این عظمت رو نبینه به نظرم از یکی از لذت‌های دنیوی محرومه!

حدود سه روز می‌شه که خوب نخوابیدم. الان هم می‌خوام برم کار کنم.
 این ماهواره که برای ایران کاربرد های مختلفی دارد از جهاتی ایران را به اندازه کشور های دیگر که تا به حال ماهواره فرستاده اند در این صنعت بالا برده است. 
سردار علی جعفرآبادی فرمانده فضایی نیروی هوافضای سپاه با حضور در بخش خبری صداوسیما در خصوص پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره نظامی نور توسط ماهواره‌بر قاصد، اظهار داشت: عرصه فضا در کنار زمین و هوا و دریا یکی از عرصه‌های راهبردی با پتانسیل بالاست که نیروهای مسلح باید در آن ایفای نقش کنند و
ادامه م
دنیا امروز متوجّه ملّت ایران است. ما باید بدانیم دشمنان زخم‌خورده_آنهایی که امیدوار بودند اسلام از دنیا محو بشود و علی‌رغم خواست آنان، اسلام روزبه‌روز در دنیا عالم‌گیرتر شده است_همچنان در کمینند تا ما یک لحظه غفلت کنیم؛ لذا غفلت برای ما حرام است. استکبار جهانی از ملّت ایران می‌ترسد؛ مثل همه‌ی بدکاران و راهزنانی که از انسان‌های شجاع و آگاه می‌ترسند.
┄┅═══✼✼═══┅┄
انقلاب اسلامی ایران، موفّق‌ترین تجربه‌ی اسلامی عصر جدید بود در ع
انتخاب متین ان است که  بدور از هرطیف و طائفه ،این حزب و آن حزب ، این گروه و آن گروه  باشند فردی را انتخاب کنیم که توان قانونگداری و تبیین هدایت  دولت در راستای چشم انداز کشور را داشته باشد فلذا علم و عمل ، قول فعل نماینده ایجاد و تکمیل قانون باشد، مردم عزیز: بیآیید سربازی را همچون حاج قاسم سلیمانی را به جبهه مقدم قانونگداری بفرستیم که مثل آن شهید بزرگوار خالصانه در راه اعتلای امنیت کشور ، نظام و عرصه بین الملل تلاش کرد پس دست رنج نماینده بای
#برشی_از_یک_کتاب

یک عده ای می گویند : بابا ! خدا بزرگ تر از آن است که بنده هایش را عِقاب کند . او بزرگ و عظیم و رحیم است . مادر بچه اش را نمی سوزاند ، آن وقت خدا بسوزاند ؟! عمو ! برو ، خدا بچه هایش را نمی سوزاند آن ها را دوست دارد . یک وقت هم اگر بچه هایش کاری بکنند ، می گوید : خیلی بدی نکنید ؛ که آتش دارم . می خواهد آن ها را تنبیه کرده و بترساند وگرنه در آتش که نمی برد . این ها کسانی هستند که عظمت خدا را دلیل نفی معاد می دانند . می خواهند به خدا معتقد باشند ،
به نام خدای مهدی (عج)

امام خمینی بعد تصویب قانون کاپیتولاسیون در 21 مهر 1343:بسم الله الرحمن الرحیمانالله و اناالیه راجعون. من تاثرات قلبی خودم را نمی توانم اظهار کنم، قلب من در فشار است؛ این چند روزی که مسائل اخیر ایران را شنیده ام خوابم کم شده (گریه حضار) ناراحت هستم، قلبم در فشار است. با تاثرات قلبی روز شماری می کنم که چه وقت مرگ پیش بیاید. (گریه شدید حضار)ایران دیگر عید (گریه حضار) ندارد، عید ایران را عزا کرده اند، (گریه حضار) عزا کردند و چراغان

دلنوشته زینب سلیمانی به یاد پدر
من به فدای خواهر حسین(ع)
«بابای عزیزتر از جانم چه قدر خوب شد نام مرا زینب گذاشتید. مادرم می‌گفت شما وقت انتخاب اسمم گفتید «بعدها متوجه می‌شید چرا اسم زینب را انتخاب کردم برای دخترم». شهادتتان از درون، خیمه سوزان من بود و‌ تمام وجودم یکی‌یکی از درون می‌سوخت و روی هم فرومی‌ریخت اما وقتی عظمت حضور مردم را دیدم که چه باشکوه و با عزت و با تمام وجود برایتان به میدان آمدند، دلم کمی آرام گرفت. همیشه به من می‌گفتی
"علی یزدان پناه احمدآبادی" مطرح کرد ؛
مسئولان جوانان را وارد عرصه مدیریت بحران کنند
"علی یزدان پناه احمدآبادی" بازرس مجمع ملی جوانان کشور از مسئولین اجرایی خواست جوانان را وارد عرصه مدیریت بحران کنند.
عضو هیات رئیسه مجمع ملی جوانان کشور با بیان اینکه جوانان فعال در سازمان های مردم نهاد با داشتن دیدگاه مسئولیت اجتماعی اظهار داشت: سمن های جوانان در خدمت رسانی به مردم پیشتاز هستند.
وی با اشاره به حضور داوطلبانه و موثر اعضای سازمان های مردم نها
در باب ثواب زیارت ائمه اطهار علیهم السلام بخصوص مولی الکونین امام حسین علیه السلام روایات زیادی وارد شده است که با مطالعه و دقت در آن عظمت و تاثیر زیارت آشکار می شود، در این مطلب یکی از روایات نورانی که در عظمت زیارت سید الشهداء علیه السلام وارد شده را نقل می کنیم محدث جلیل القدر ابن قولویه قمی رضوان الله علیه در کتاب شریف "کامل الزیارات" چنین نقل می کند:حدثنی أبی رحمه الله، عن سعد بن عبد الله، عن أحمد بن محمد بن عیسى، عن ابن فضال، عن عبد الله
من کلیدصدروزه دارم و همه مشکلات راحل میکنم.این سخن اعتدال طلب ها بود.جنبشاعتدال طلب بخاطربیمه سلامت مجدد منتخب شده ملت گشته بود.
هنرمندان در عرصه تئاتروسینمابامشکل بیمه مواجه بودند.عده ای دیگر پول درمان نداشتندتامجددابه صنعت پولسازتئاتروسینمابرگردند.خانه سینما بصورت کامل درحال نابودی بود چون افرادی که چیزی ازهنرتئاتروسینماومذهب نمیفهمیدندواردعرصه صنعت پولسازسینمامیشدنداین افراد توسط رابطه واردسینماوعرصه محصولات فرهنگی میشدندوب
باسمه تعالىبا روز قیامت بیشتر آشنا شویمیوم عظیم > روز بزرگ و با عظمتیوم الوعید > روز محقق شدن وعده هاى الهىیوم القیامه > روزى که مردم براى پروردگار عالمیان قیام مىکنندیوم الحق > روزى که قطعى استو بهترین توشه براى آن روز تقواست
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: عرصه‌ی تولید و رونق اقتصادی و اوج گرفتن ثروت ملّی و رفاه عمومی در کشور، احتیاج دارد به پیشروانی، فرماندهانی، صفوف مقدّمی؛که شما تولیدکنندگان هستید. شما صفوف مقدّم و خط‌شکن‌های این عرصه و این میدان‌اید؛ این میدان هم میدان مهمّی است، میدان خطیری است، میدان جنگ است. ۱۳۹۸/۰۸/۲۸پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR براساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب، مجموعه لوح «خط‌شکنان تولید» را منتشر میکند.

برای مشا
معلمی یکی ازمشاغلی است که از محبوبیت بسیاری برخوردار است و هر
ساله شاهد ثبت نام داوطلبان جهت شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و
ورود به عرصه معلمی هستیم.بنابراین متقاضیان می بایست برای ورود به عرصه
معلمی بتوانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و مصاحبه نمره مطلوب را کسب
نمایند.در این مقاله به تمامی جزئیاتثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 ، زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 ، شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرو
باسم رب الجمیل
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «روز میلاد حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌الصّلاةوالسّلام روز باعظمتی است. به فرمایش مرحوم آقای حاج میرزا جواد آقای تبریزی ملکی -عالمِ فقیهِ عارفِ بزرگوار- عظمت روز سوّم شعبان را باید به‌عنوان پرتوی از عظمت حسین‌بن‌علی به‌حساب آورد و به‌شمار آورد؛ روز بزرگی است. در این روز کسی متولد شد که سرنوشت اسلام، به او، به حرکت او، به قیام او، به فداکاری او، به اخلاص او بسته بود. این بزرگوار در تاریخ بشریّت، ی
انتخاب متین آن است که  بدور از هرطیف و طائفه ،این حزب و آن حزب ، این گروه و آن گروه  باشند. فردی را انتخاب کنیم که توان قانونگذاری و تبیین هدایت  دولت در راستای چشم انداز کشور را داشته باشد فلذا علم و عمل ، قول و فعل نماینده ایجاد و تکمیل قانون باشد، مردم عزیز: بیآیید سربازی را همچون حاج قاسم سلیمانی را به جبهه مقدم قانونگذاری بفرستیم که مثل آن شهید بزرگوار خالصانه در راه اعتلای امنیت کشور ، نظام و عرصه بین الملل تلاش کرد پس دست رنج نماینده ب
پرفسور دکتر علیرضا زراسوندی محقق و پژوهشگر برتر کشوری و بین المللی،رئیس کانون نخبگان استان تهران طی پیامی رسما اعلام کاندیداتوری کردند.
شرح پیام:
با سلام و درود خدمت همشهریان، فرهیختگان، دانشجویان و جوانان و ایل جلیل بختیاری
ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری ارتحال امام انقلاب و عرض تبریک عید سعید فطر، به استحضار میرساند پس از گذشت ماه ها از اظهار لطف و درخواست های مکرر همشهریان، دوستان، اقوام و طوایف مختلف، نخبگان و خبرگان و جوانان، تشکل های ش
آیا بر اساس تفسیر آیه «اهدنَا الصِّراطَ المُستَقیم» می توان به صراط های مستقیم متعدد معتقد بود یا اینکه صراط یکی بیشتر نیست؟ آیا آیه «والِّذین جاهَدوا فینا لَنَهد یَّنَهُم سُبُلَنا»  نشانه تعدد صراط نیست؟ با توجه به اینکه به عدد انفس خلایق طرق الی الله وجود دارد و در قرآن کریم سبل و راه های متعدد هدایت وجود دارد آیا ما صراطهای مستقیم داریم یا یک طراط مستقیم داریم؟
پاسخ استاد اصغر طاهرزاده:
حضرت علامه‌ی طباطبایی در تفسیر شریف «المیزان» ب
بسم رب صاحب العصر و زمان
ابهت کوه توجهم را جلب کرد، مرا گفت: مبهوت عظمت اویم.
به سینۀ صحرا نگریستم، گفت: در کف او حلقه‌ای بیش نیستم.
عظمت دریا مبهوتم نمود، با غرش و خروش موجش فهماند که قظره ای از یم و برکت وجود اوست.
گسترۀ آسمان آبی جلبم کرد، ندایم آمد نشانی از سلطنتش را در بر دارد.
از باریدن ابرهایش سوال نمودم، گفتند: به عشقش می‌بارد و در فراقش می‌گرید و بر منکران فضلش می‌غرد.
از قامت سرو سوال کردم، گفت:قامتش مرا به قیام وا داشته.
از سبزی و نزه
همانطور که میدانید مسی و رونالدو دو تن از بهترین بازیکنان فوتبال که دنیا به خودشان است دیده اند ولی همیشه این مشکل به وجود می اید که کدام از دیگری بهتر است
این مسئله آنقدر پیچیده شده که دانشمندان با کمک ابرکامپیوتر ها به مقایسه مسیو رونالدو پرداخته اند و در نهایت مسی با نمره بالا تری نسبت به رونالدو در رتبه بالاتر قرار گرفت اما نمیتوان فقط این را در نظر گرفت جام هایی این دو بازیکن در طی این سال ها برای باشگاه و کشورشان به دست اوردن هم بسیار م
رهبر انقلاب اسلامی واکنش مردم به تحریمهای شدید آمریکا و اروپا را در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی واکنشی محکم و مقتدرانه برشمردند و افزودند: در عرصه سیاسی مظهر این واکنش راهپیمایی عظیم 22 بهمن و موضع‌گیری‌ها مردم در طول سال بود و در عرصه تقابل اقتصادی نیز با «افزایش ابتکارات علمی و فنی»، «افزایش چشمگیر شرکتهای دانش‌بنیان»، «افزایش تولیدات زیربنایی و اساسیِ داخلی مانند افتتاح فازهای متعدد گاز جنوب کشور و افتتاح پالایشگاه بزرگ بندرعباس»، مل
با دیدن چنین باغ ویلا هایی شاید به این نکته بیندیشیم که باغ ایرانی نمادی از بهشت بروی زمین است. پژوهشگران تاریخ بر این باور هستند که با استفاده از نحوه باغ سازی در فرهنگ ها و تمدن های مختلف می توان به جهانی بینی و نگرش انها در ارتباط با بهشت نسبت به جهان و کائنات پی برد. در روانشناسی نیز از باغ ها به عنوان  فضاهای مملو از انرژی مثبت یاد شده که مخاطبان را مجذوب خویش میسازد. باغ ویلایی که قصد معرفی آن را داریم به راستی که سزاوار تعاریفی که گفته شد
 ماه مبارک رمضان هم فرا رسید و امروز اولین روز از این ماه با عظمت و پر خیر و برکت است. این ماه از جهت عظمت، شرافت و معنویت به‌ عنوان برترین ماه سال شناخته می‌شود. در بیان عظمت ماه رمضان همین بس که قرآن کریم کتاب هدایت تمام بشریت در این ماه آن هم در شب قدر که برتر از هزار ماه است، نازل شده است، ماهی که به ماه مهمانی الهی شناخته می‌شود و بر اساس روایتی از رسول گرامی اسلام(ص)، ماهى است که ابتدایش رحمت، میانه‌‏اش مغفرت و پایانش اجابت و آزادى از
از کتاب ثواب الاعمال و عقاب الاعمالثواب بردن تحفه براى خانواده و خوشحال کردن دختر یا پسر
حدیث ١. رسول خدا صلى‌الله‌علیه‌وآله فرمودند: کسى که به بازار رفته ، تحفه اى خریده و آن را براى خانواده اش بیاورد، مانند کسى است که براى نیازمندان صدقه برده باشد. و باید در دادن آن تحفه دختران را بر پسران مقدم داشته و ابتدا به دختران بدهد.
همانا کسى که دخترى را خوشحال کند، گویا یکى از فرزندان حضرت اسماعیل علیه‌السلام را از بردگى آزاد نموده است و کسى که
the legacy of war
میراث جنگ
جنگ این بزرگترین عنصر تمدن ساز جهان بشریت همانطور که توانسته
بیشترین عرصه های فردی و اجتماعی بشر را معطوف
وقوع خود گرداند.بالطبع اثرات تاثیرگذاری را بر تمام
عرصه های فردی و اجتماعی جوامع بشری کم وبیش
و بی هیچ ملاحظه ای از خود برجا خواهد گذاشت.
میزان اثربخشی جنگها بر تمام یا هریک از عرصه های
بشری در وهله ی اول ارتباط نزدیکی با نوع جنگ و
بسته به هجومی یا دفاعی بودن آن دارد.و سپس
دلایلی چون مذهب ،مکتب نژاد و بطور کلی جهانگشای

مبحث اول: نقش بسیج در تقویت ساخت درونی کشور

مقام معظم رهبری در مجموعه بیانات اخیر شان، از مقوله تقویت ساخت درونی نظام به عنوان " راه حل مشکلات کشور"، " لازمه موفقیت دیپلماسی"، " عامل افزایش اقتدار بین المللی نظام" و ... یادکردند. بنابراین از دیدگاه ایشان پایه اصلی حرکت کشور به سوی وضع مطلوب و توفیق در حل مشکلات بر انسجام و استحکام درونی و تمرکز انرژی در داخل کشور بنا نهاده شده است. در این راستا معظم له در جمع بسیجیان با اشاره بر نقش بسیج
چند وقتیه به آسمون بالاسرم نگاه میکنم
به اینکه ین دنیا چقدر بزرگه و بهاینکه من چقدر کوچیک
به این فکر میکنم که بزرگترین کاری که یه انسان میتونه بکنه چقدر در برابر عظمت این دنیا کوچیکه
واقعا آخرش به کجا میخوایم برسیم
اگه برای این دنیا وقت بزاریم فقط وقتمونو هدر میدیم
دلم می خواهد گریه کنم. نه از روی غم. از روی عظمت و شکوه و زیبایی. دلم می خواهد موسیقی با شکوهی پیدا کنم. سریال باشکوهی ببینم و چنان کتاب با شکوهی بخوانم که مثل "در غرب خبری نیست" بلافاصله بعد از خواندن جمله ی آخر برگردم و کتاب را دوباره شروع کنم. 
+ امشب باید عنوان باشکوهی برای وبلاگم پیدا کنم...
بسم الله الرحمن الرحیمالحمدلله رب العالمیناللهم صل علی محمد و آل محمددر عرصه ها کار زیاد است که انجام بدهیم آنقدر که یکی جای دیگری را پر کند و ما را به سختی می اندازد . تنها #نظم برای سامندهی کار ها چاره ساز است و آنچه که می تواند به انسان نظم دهد ، قرآن وروایات و تدبر در این دو ثقل است . #برنامه_های_روزانه ، #هفتگی، #ماهانه و #سالانه وقتی با قرآن و روایات نظام بگیردجان میگیرد مانند جسمی که در آن روح دمیده می شود و اگر نباشد بی روح است .هر کسی در هر
اسامی داوطلبان حوزه انتخابیه خاش که برای شرکت در عرصه رقابتی نام نویسی کرده اند.
به غیر از حمیدرضا پشنگ که کار ثبت نام خود را در ستاد انتخابات وزارت کشور نهایی کرده است، آقایان علی کرد نماینده فعلی مردم خاش در مجلس، نصرالله کرد فرزند غلام، خدارحم عیسی زهی، عبدالرضا میرکازهی، یارمحمد شهنواز، الیاس شهنوازی، محمدیاسین شهلی بر، عبدالله کردی تمندانی، حمیدرضا شهرکی؛ کریم بخش کردی تمندانی، عبدالشکور تمندانی، عبدالشکور مرادزهی، یوسف کرد؛ اسح
حضرت زهرا علیها السلام هم به لحاظ نسب و خانواده و هم به جهت رفتار و منش شخصی و اوصاف فردی در اوج قله عظمت و بزرگی قرار دارد. او در عظمت و بزرگی نسب خانوادگی شهره جهان است؛ زیرا پدری چون حضرت محمد صلی الله علیه و آله - اولین فرد جهان هستی در کمال و فضائل - و مادری چون خدیجه کبری علیها السلام - یکی از زن های کامله جهان هستی و دومین مسلمان، و فداکارترین فرد در راه اسلام - و همسری چون امیرمؤمنان علی علیه السلام - که به منزله جان پیامبر صلی الله علیه و آ
 نماینده خوشه انگشتر استان نیز در این همایش به مشکلات فعالان این عرصه اشاره کرد و گفت: نبود بازاچه ویژه صنایع دستی ، نبود بیمه هنرمندان، نبود تسهیلات کم بهره، اجرایی نشدن قانون حمایت از هنرمندان و حمایت نکردن از ثبت جهانی عقیق  و انگشتر قم از عمده مشکلات فعالان این عرصه است .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما در این همایش استاندار قم گفت: رونق تولید در بخش صنعت یکی از محورهای مدیریتی سطح استان در سال رونق تولید است که راه اندازی خوشه انگشتر اس
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «سال پُرماجرایی را گذراندیم. در این سالی که گذشت، ملّت ایران به معنی واقعی خوش درخشید. دشمنان نقشه‌ها کشیده بودند، نقشه‌ها داشتند برای ملّت ایران. صلابت ملّت و بصیرت ملّت و همّت جوانان، نقشه‌های دشمنان را خنثی کرد. در مقابلِ تحریمهای شدید و به قول خودشان بی‌سابقه‌ی آمریکا و اروپا، ملّت ایران، هم در عرصه‌ی سیاسی، هم در عرصه‌ی اقتصادی یک واکنش محکم و مقتدرانه‌ای از خود نشان داد.» ۱۳۹۸/۰۱/۰۱نوجوان خامنه‌ای برا
وزیر راه و شهرسازی درباره طرح مسکن کارکنان دولت اظهار داشت: قرار بر
این است که از همان بدو استخدام افراد، تا ۵ سال از حقوق و درآمدشان
ماهیانه مبلغی کسر و در صندوقی سپرده‌گذاری شود. پس از آن ظرف دو سال،
متقاضیان برای ورود به فهرست پروژه‌هایی که صندوق در آن  سرمایه‌گذاری کرده
کاندیدا می‌شوند. طی دو سال هم واحدها ساخته می‌شود و از سال هفتم هم خانه
را به متقاضیان تحویل می‌دهند و با پرداخت اقساط طی ۱۵ سال، خانه به
مالکیت افراد در می‌آید.
وز
SMM ، ابزار جدیدی در عرصه تجارت ، در سالهای اخیر رشد امیدوار کننده ای را نشان داده است. جهان وب از او بهتر عمل می کند و رسانه های اجتماعی 100 درصد از تعطیلی بازار بیشتر از بازاریابی خارجی نشان داده اند. امروزه ، تقریباً 84٪ از بازاریاب های B2B از رسانه های اجتماعی …The post چرا بازاریابی رسانه های اجتماعی برای تجارت شما مهم است appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2YNdhSs
مشاهده مطلب در کانال
بزرگداشت

نماز گزار با بزرگداشت خداوند وارد نماز می شود و این بزرگداشت در طول عبادت و
تا پایان نماز ادامه دارد
نماز گزار با زبانش اعتراف می کند خداوند بزرگتر است (الله اکبر) و این بزرگی آنقدر است که زبان از توصیفش عاجز و ناتوان
است  ، از این رو نماز گزار به اعتراف
زبانی اکتفا نکرده و در عمل نیز در برابر عظمت خداوند ، تعظیم می نماید (رکوع) و از
سوی دیگر به خاک افتاده و سر به زمین می گذارد (سجده)
نماز گزار در طول نماز نیز از عظمت (سبحان ربی العظیم
و
اتوبار و باربری چیتابار
شماره تماس با چیتابار : 09128879407
رضایت شما، دوام باربری چیتا بار است. پس افتخار جلب رضایتتان را نسیب باربری چیتا بار کنید.
امروزه با افزایش روز افزون لوازم و کالا ها، حمل اسباب همچون روزگاران قدیم به سادگی صورت نمی پذیرد و نیاز به حضور افرادی می باشد که از مهارت بیشتری در حوزه باربری، برخوردار هستند. باربری چیتا بار با گرد هم آوردن افرادی متعهد، صادق،  خوش اخلاق و با تجربه بستری را فراهم کرده، که شما را در حمل بار و امور

در اوج 

حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی: «شیواترین عرصه‌ای که یک مجموعه‌ای مثل سپاه می‌تواند در آن حضور پیدا کند عرصه‌ی جهاد و شهادت است؛ البتّه عرصه‌های دیگری هم وجود دارد، امّا عرصه‌ی شهادت در راه خدا آن نقطه‌ی اوج و نقطه‌ی درخشان و زیباترین منطقه‌ی مدّ نگاه انسان است؛ در عرصه‌ی شهادت ما سی سال بعد از پایان دفاع مقدّس یک مرد جاافتاده‌ی محاسن سفیدی مثل شهید همدانی داریم، یک نوجوان تازه‌رسیده‌ای مثل شهید حججی؛ همه‌ی اینها م
اگر تغییر نکنیم ، حذف می شویم . برای جلوگیری از حذف شدن در بازی زندگی ، باید تغییراتی را در خودمان و زندگی مان به وجود آوریم .
کلیدهای این تغییر عبارتند از :
کلید اول: خواستنکلید دوم: خالی کردن ذهن از تعصب هاکلید سوم: باور مثبت نسبت به خودکلید چهارم: عمل کردن
به یاد داشته باشیم که عظمت زندگی تنها به دانستن نیست بلکه تلفیقی از علم و عمل است.
#امام_خامنه_ای:
فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی اهمیت دارد.
 و عرصه فرهنگی عرصه جهاد است.
اگر از فضای مجازی غافل باشیم اگر نیروهای مؤمن و انقلابی این میدان را خالی کنند مطمئنا ضربه خواهیم خورد.
 هر کس به اندازه وسع و توان و هنر خود باید در این میدان حضور یابد.
1⃣  گاهی انسان حرف حق را می تواند با استدلال قوی و با زبان شیوا و هنرمندانه بیان کند که این حرف به گوش و چشم هزاران و شاید میلیونها مخاطب برسد .
2⃣  گاهی شاید ما حرفی برای گفتن نداشته با
سلام "چهار مجموعه (جنبش مصاف ایرانیان ، جنبش ازما، دیدبان شفافیت، شفافیت برای ایران) در کشور در حوزه شفافیت علی الخصوص انتخاباتی فعال هستند.سایت ایران شفاف [https://irshafafiat.ir] در برگیرنده تمامی نامزدهایی است که به نوعی به هر کدام از این چهار مجموعه تعهد داده‌اند."

درباره ایران شفاف؛"وبسایت شفافیت با دغدغه پرداختن صحیح به وظایف نمایندگی مجلس شورای اسلامی پا به عرصه عمل نهاد، تا به وکالت از سوی مردم، ضمن اخذ تعهد از کاندیداهای نمایندگی، پس از تو
مکان نیوز - ایرنا- مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان گفت: ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار قطعه از عرصه‌های موجود در بانک اطلاعات این استان نیازمند نقشه‌برداری و عرصه‌سازی است.
علی بهبهانی روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا بیان کرد: بیش از سه میلیون قطعه عرصه در بانک اطلاعات استان اصفهان وجود دارد که بازار خوبی برای اشتغال و درآمدزایی افراد دانش‌آموخته خواهد بود.
وی یادآور شد: در راستای قانون برون سپاری ایجاد شبکه موقعیت‌یابی یکپارچه مالکیت‌ها (سا
نمی خواهم مقایسه ای غیر واقعی بکنم.نمی خواهم دغدغه ها را مقایسه کنم .
نمی خواهم توانمندی مان را مقایسه کنم.
اما قبول کنید علی (ع) هم با آن عظمت اش، شب هایی را سر در چاه می کرد.
علی هم جایی داشت که در آنجا فقط خودش بود و خدایش.
این ک چه  می گفت و چگونه می گفت بماند، مفصل تر ز این حرفاست بحث اش، بحثم درباره ی چاه است. چاهی که واصل علی و خدایش بود؛چاهی ک از زمین به عمق آسمان می رفت؛ چاهی ک قطرات اشک علی زنده نگه داشته بودش. 
زود یا دیر چاه زندگی ام را بای
زینب کبری یک نمونه‌ی برجسته‌ی تاریخزینب کبری یک نمونه‌ی برجسته‌ی تاریخ است که عظمت حضور یک زن را در یکی از مهمترین مسائل تاریخ نشان میدهد. اینکه گفته می‌شود در عاشورا، در حادثه‌ی کربلا، خون بر شمشیر پیروز شد - که واقعاً پیروز شد - عامل این پیروزی، حضرت زینب بود؛ والّا خون در کربلا تمام شد. حادثه‌ی نظامی با شکست ظاهری نیروهای حق در عرصه‌ی عاشورا به پایان رسید؛ اما آن چیزی که موجب شد این شکست نظامیِ ظاهری، تبدیل به یک پیروزی قطعیِ دائمی شو
دیروز بعد از بارها، چشمم مجددا از این عکس گذشت. این بار تداعی دیگری داشت.
شب آخر، زمانی که #جابر را به تهدید می‌برند، چقدر نترس بودن و عظمت و ایثاری که در عمق نگاهش موج میزند، شبیه اقتدار و عزت و ابهت چشمان محسن حججی ست زمانی که به مقتل میرفت....
مقصد که خدای #ثارالله باشد، یک رنگ میشویم؛ جابر یا محسن، تفاوت نمی‌کند! 
ادامه مطلب
_ امام حسین را فقط به جنگِ روز عاشورا نباید شناخت؛ آن یک بخش از جهاد امام حسین است. به تبیین او، امر به معروف او، نهی از منکر او، توضیح مسائل گوناگون در همان منی و عرفات، خطاب به علما، خطاب به نخبگان - حضرت بیانات عجیبی دارد که در کتاب‌ها ثبت و ضبط است - بعد هم در راه به سمت کربلا، هم در خود عرصه‌ی کربلا و میدان کربلا، باید شناخت.
_ در خود عرصه‌ی کربلا حضرت اهل تبیین بودند، می‌رفتند، صحبت می‌کردند. حالا میدان جنگ است، منتظرند خون هم را بریزند،
به گزارش سایت سرگرمی چفچفک بازیگر زن معروف به عرصه مدلینگ بازگشت . این بازیگر زن جذاب و زیبا با مدلینگ کار خود را آغاز کرده بود اما بخاطر شغل دومش حرفه مدلینگ را رها کرده بود.به گزارش ایران ناز دو ژوان معروف‌ترین مدل کشور چین که حرفه مدلینگ را به خاطر بازیگری ترک کرده بود بار دیگر به این حرفه بازگشت
دو ژوان که از او به عنوان اولین مدل بین‌المللی کشور چین یاد می‌شود، پس از 7 سال با حضور در یک فشن‌شو در شهر شانگهای به عرصه مدلینگ بازگشت.
ژوان ا

کمپانی Activision Blizzard بهترین کمپانی گیم دنیا !!!
دفتر مرکزی کمپانی activision blizzard در سانتا مونیکا ، کالیفرنیا است . این کمپانی یکی از بزرگترین و بهترین تولید کننده های بازی های کامپیوتری در کنسول های مختلف می باشد که شرکت های زیر شاخه بسیاری دارد که در بین آنها می توان به Blizzard Entertainment ، King Digital Entertainment ، Activision Blizzard Studios ، Major League Gaming  اشاره کرد که البته به همه این زیر مجموعه ها باید شرکت اسباب بازی های باب رو هم اضافه کرد .
کمپانی activision blizzard در 196 کشور
سید عبدالله حسینی هم به عرصه انتخابات وارد شد:small_blue_diamond:پیش از این عبدالله حسینی از سوی هیئت اجرایی و هیئت نظارت استان و هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات #ردصلاحیت شده بود و پس از بررسی نهایی امروز که تنها کمتر از ۳ روز مانده به روز انتخابات صلاحیت وی تایید شد.:small_blue_diamond:حال باید دید که او وارد این عرصه خواهد شد یا انصراف خود را اعلام‌ میکند.+ اینطور پیش بریم باید منتظر عزت یوسفیان هم باشیم...
آلینا یاکوپووا ۶ ساله به لطف فناوری و چهره زیبایی که دارد، توانسته توجه ۲۲ هزار فالوور در اینستاگرام را به خود جلب کند. این دختر ۶ ساله اهل مسکو است و از ۴ سالگی وارد عرصه مدلینگ شده و حالا به عنوان زیباترین دختر جهان شناخته می شود.
او که با برند لباس ایتالیایی Monnalisa Kids و روسی Yudashkin kids و Gloria Jeans توانسته پول خوبی هم برای آینده اش پس انداز کند. البته به این نکته باید اشاره کرد که در چنین سنی درصد بالایی از دختر بچه ها جذابیت فراوانی دارند و نمیشود ا
 یاد و خاطره حماسه‌سازان ششم بهمن سال ۱۳۶۰ شهرستان هزار سنگر آمل گرامی باد
زنگ حماسه مردمی ششم بهمن آمل، در مدارس مازندران نواخته شد.
همزمان با سی و هشتمین سالگرد بزرگداشت حماسه #ششم_بهمن سال ۶۰ مردم آمل و به یاد شهدای این حماسه تاریخی، #زنگ حماسه و مقاومت، امروز در #مدارس مازندران به صدا در آمد.
عباس مرزبند رییس اداره آموزش و پرورش آمل در #آییننمادین زنگ حماسه و مقاومت در مدرسه دخترانه #شکوهدانش آمل، با تجلیل از مقام شامخ شهدای این حماسه مر
به استناد سایت حقوق تجاری دینا مدیر کل ثبت اسناد و املاک گفت : با توجه به اینکه تعویض اسناد مالکیت دفترچه‌ای به کاداستری مستلزم تهیه نقشه عرصه املاک است ، بر همین اساس فراخوان برون سپاری تهیه نقشه‌های عرصه املاک در پورتال این اداره کل بارگذاری شده است . برای مشاهده جزئیات سرعت بخشی به تعویض اسناد مالکیت دفترچه ای می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/news/view/95/سرعت-بخشی-به-اسناد-مالکیت-دفترچه-ای.html
بیدار شو.......
ازقلم صائب جعفری
بھلا کہاں تک یہ خواب غفلت بھلا کہاں تک بلا کی نفرت 
زمانے کی کروٹوں نے انساں سے چھین لی آبر و  و عظمت 
اب آنکھیں کھولو یہ آمریت نہیں فقط دشمنِ مسلماں 
تباہ کاری ہے اس کا مقصد، ہدف ہے اس کا ہر ایک انساں 
زمین کا ہو کوئی بھی خطہ نہیں ہے محفوظ آج شر سے 
عجب ہے عالم کہ آج انساں جو ہنس رہا ہے تو وہ بھی ڈر سے 
ادامه مطلب
در سال های اخیر، با ورود پهپادها به عرصه فیلم و فیلمبرداری، دنیای جدیدی از این صنعت به نمایش گذاشته شده است. افق های دید متفاوتی که این ابزار مدرن برای کارگردان و عوامل صحنه ممکن می کنند، جذابیت این هنر هفتم را چند برابر کرده است.
کیفیت فیلم هایی که از پهپادها در ساخت آنها استفاده می شود، روز به روز در حال افزایش است و فعالان این عرصه نیز هر روز شیوه ای نوین از روایت فیلم را با این تکنولوژی منحصر به فرد به نمایش می گذارند.  
جشنواره های متعددی
در سال های اخیر، با ورود پهپادها به عرصه فیلم و فیلمبرداری، دنیای جدیدی از این صنعت به نمایش گذاشته شده است. افق های دید متفاوتی که این ابزار مدرن برای کارگردان و عوامل صحنه ممکن می کنند، جذابیت این هنر هفتم را چند برابر کرده است.
کیفیت فیلم هایی که از پهپادها در ساخت آنها استفاده می شود، روز به روز در حال افزایش است و فعالان این عرصه نیز هر روز شیوه ای نوین از روایت فیلم را با این تکنولوژی منحصر به فرد به نمایش می گذارند.  
جشنواره های متعددی
در راه مشهد شاه عباس تصمیم گرفت دو بزرگ را امتحان کند!!
به شیخ بهایی که اسبش از جلو میرفت گفت:
این میرداماد چقدر کند و تنبل است اسبش دائم عقب می ماند.
شیخ بهائی گفت: کوهی از علم و دانش بر آن اسب سوار است، حیوان کشش اینهمه عظمت را ندارد.
ساعتی بعد عقب ماند، این بار به میر داماد گفت: 
این شیخ بهائی چقدر بی ملاحظه است، دائم جلو می زند!
میرداماد گفت: اسب او از اینکه آدم بزرگی چون شیخ بهائی بر پشتش سوار است سر از پا نمی شناسد و می خواهد از شوق بال در آورد!
3/ رهبر انقلاب: هدف سخنان بی پایه آمریکاییها، تضعیف روحیه عمومی است. آمریکا گرفتار هزاران میلیارد بدهی است و با گذشت چند سال از سیل و طوفان در مناطقی مانند کارولینا نتوانسته مشکلات را جبران کند اما برای تضعیف روحیه ملت ایران، یاوه سرایی میکنند/ حرکت عظیم ملت از ارتش، سپاه و بسیج تا هزاران طلبه و دانشجو برای کمک به سیل زدگان قابل وصف نیست، اما دشمن به مصلحت نمیبیند این عظمت را به زبان بیاورد.
درد دارم، روان که دچار بی‌دردی می‌شود تن تلاش می‌کند جای خالی‌اش را پر کند.
معده‌ام درد دارد و من دچار هزیانم
از طرفی تنم عرصه تقابل قهوه‌ها و قرص‌هاست‌.
م کاش دوستم می‌داشت... ۲۱ سالش است و نمی‌توانم عاشقش شوم اما مهر می‌خواهم ...
درخشش فرش ایرانی مدرن حنا در عرصه های بین المللی 
فرش ایران از قدیم در  دنیا معروف و محبوب بوده است اما ایا تا به حال از خودتان پرسیده اید چرا ؟ فرش دستبافی که در قدیم تولید میشده هم از پشم خوبی استفاده میشده و هم رنگرزی آن گیاهی و طبیعی بوده است و پس از سال ها به خوبی مانده و هر روز بهتر زیباتر از روزقبل شده است. اما چرا امروزه دیگر این آوازه نصیب فرش ایران نیست و متعلق به  فرش های هندی , پاکستانی و افغانستانی شده است ؟ 
پاسخ آن ساده است زیرا ما
✨✨ عظمت در دیدن نیست ✨
دختر دانش آموزی صورتی زشت داشت . دندان هایی نامتناسب با گونه هایش ،موهای کم پشت و رنگ چهره ای تیره .روز اولی که به مدرسه جدیدی آمد ، هیچ دختری حاضر نبود کنار او بنشیند .
نقطه مقابل او دختر زیبارو و پولداری بود که مورد توجه همه قرار داشت .او در همان روز اول مقابل تازه وارد ایستاد و از او پرسید :میدونی زشت ترین دختر این کلاسی ؟
یک دفعه کلاس از خنده ترکید ...
بعضی ها هم اغراق آمیزتر می خندیدند .
اما تازه وارد با نگاهی مملو از مه
✳️ توجه به خدا مثل نور و روشنایی است. وقتی انسان توجه به خدا کرد، چشمش نور و بینایی پیدا می‌کند، پیش پایش را می‌بیند، روشن می‌شود، حق را از باطل و راه را از چاه تمیز می‌دهد، برایش می‌شود مثل روز. چون وقتی به آخرت و به عظمت الهی توجه کرد، کوچکی دنیا را درک می‌کند و می‌فهمد که دنیا چاله است؛ ارتفاع دنیا سقوط است، همه چیز دنیا تله و دام است و این دام را گذاشته‌اند که انسان اگر دل به دنیا بست، شکار این دنیا می‌شود. این را با توجه به خدا می‌فهم
 dota نامی که بدون شک همه شما تا بحال بار ها و
بار ها شنیده اید. عنوانی که از دل یک ابر شاهکار بیرون آمد، پر و بال
گرفت و حالا نامی برای خود ایجاد کرده که هر کسی جرات شوخی با آن را ندارد.
عنوانی که که هیچ وقت تکراری نمی شود و هیچ وقت نیز تمام نمی شود. با وجود
مسابقاتی که از ورزش های فیزیکی در آمد زا تر بوده یا بازی کنانی که بعضا
از فوتبالیست ها نیز مشهور تر هستند. این تنها گوشه ای از عظمت DOTA است.
ادامه مطلب

ایران وب تک برای شماست تا بتوانید در زمانی کم با بهترین شرایط را برای خود یک سایت فراهم کنید ما با بهرگیری از برنامه نویس های حرفه ایمان در زمینه وب سایت دهی مدرن و امروزی توانستیم گامی بزرگ در این عرصه بگذاریم ،در طراحی سایت پیشرفته با بهترین شرایط شما صاحبان مشاغل میتوانید یک سایت برای خود داشته باشید. داشتن یک سایت اعتماد مشتریان را نسبت به شما بیشتر خواهد کرد. شما میتوانید  با شماره تماس 09109996884جهت مشاوره برای سایت خود در هر زمینه ای که
منظور از عرصه و اعیان چیست؟
مفهوم عرصه و اعیان برای تمامی املاک سند دار و سندهای ملکی با کاربری های متعدد از جمله مسکونی، تجاری، اداری و ... معنا پیدا می کند. بر اساس تعاریف مشخص شده منظور از عرصه زمینی است که ساختمان (ویلایی، مجتمع کم واحد، برج، مجتمع تجاری و...) بر روی آن احداث شده و منظور از اعیان همان ساختمان می باشد که بر روی عرصه بنا شده است یعنی تمامی واحد های احداث شده در یک برج یا آپارتمان جزو اعیان آن ملک به شمار می رود. پس بطور کلی ع
در مطلب قبل گفته شد دو عنصر #اتصال_به_مردم و #معنویت و انگیزه الهی برای انجام کارها، خیریه‌ها را به یک نهاد قدرتمند و تأثیر‌گذار اجتماعی تبدیل می‌کند.به این نکته نیز اشاره شد که یکی از راه حل‌های مهم برای حل مشکلات اقتصادی و به‌ویژه #کار‌_و‌_کسبی گره خوردن خیریه‌ها با این عرصه است.
حال می‌خواهیم چند حالت تعامل خیریه‌ها و کسب‌وکارها را مورد بررسی قرار بدهیم
✅ ۱. خیریه‌های تخصصی با موضوع کسب‌وکار:
با توجه به تنوع بالای عرصه‌های فعالیت
همانطور که همه میدانیم دنیای سلامت و زیبایی در کشور رو به پیشرفت چشمگیری گام نهاده است این عرصه در عین حال عرصه ای حساس و پیچیده است که ما قصد داریم در این متن راجع به این عرصه با شما صحبت کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید
دنیای سلامت و زیبایی همانطور که گفته شد رو به پیشرفت است و هرروز شاهد وارد شدن موسسات بسیار زیادی هستیم که در این زمینه فعالیت خود را آغاز می کنند ولی همانطور که در این مقاله ذکر شد و همه ما از آن مطلع هستیم این عرصه بسیار حس
همانطور که همه میدانیم دنیای سلامت و زیبایی در کشور رو به پیشرفت چشمگیری گام نهاده است این عرصه در عین حال عرصه ای حساس و پیچیده است که ما قصد داریم در این متن راجع به این عرصه با شما صحبت کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید
دنیای سلامت و زیبایی همانطور که گفته شد رو به پیشرفت است و هرروز شاهد وارد شدن موسسات بسیار زیادی هستیم که در این زمینه فعالیت خود را آغاز می کنند ولی همانطور که در این مقاله ذکر شد و همه ما از آن مطلع هستیم این عرصه بسیار حس
سایت های زیر مربوط به قسمت های نمونه کارهای گرافیکی مجموعه ریوال می باشد که بخشی از آنها را می توانید مشاهده کنید

تجربه
این آژانس متکی بر سوابق آکادمی و عملی خود پا به عرصه خدمت رسانی به ایرانیان عزیز در داخل و خارج از ایران نهاده است و همواره رضایت مشتری را رآس هرم تمام کارهای خود می داند.
تخصص
ریوال با دارا بودن کارشناسان متخصص,تکنولوژی مدرن و طراحی منحصر به فرد توانسته هنری ایده آل و تبلیغاتی موثر به مشتریان خود ارائه دهد.
هدف
مهمتر
درخشش فرش مدرن ایرانی  حنا در عرصه های بین المللی 
فرش ایران از قدیم در  دنیا معروف و محبوب بوده است اما ایا تا به حال از خودتان پرسیده اید چرا ؟ فرش دستبافی که در قدیم تولید میشده هم از پشم خوبی استفاده میشده و هم رنگرزی آن گیاهی و طبیعی بوده است و پس از سال ها به خوبی مانده و هر روز بهتر زیباتر از روزقبل شده است. اما چرا امروزه دیگر این آوازه نصیب فرش ایران نیست و متعلق به  فرش های هندی , پاکستانی و افغانستانی شده است ؟ 
پاسخ آن ساده است زیرا م
کسی به روی درختی نوشته بود به کارد
جمال چون تو درختی ربوده عقل و قرار
ندیده شکل تو دنیا به هیبت و عظمت
تو خود دلیل طراوت تو خود دلیل بهار
فقط برای جمالت کمی هرس بشوی
هزار مرتبه بهتر تو دل ربا بشوی
درخت سرو از آن سو شکسته آه کشید
بترس از آن که اسیر غم و جفا بشوی
کسی ندیده که سروی هرس شود چون که
محال بوده که از سرو هم ثمر برسد
کسی که کارد بگیرد چنین هنر دارد